• Vasara
  • Rudens
  • Ziema
  • Pavasaris
Apkures sistēma ir viens no svarīgākajiem ēkas elementiem. Pareiza un ekonomiska apkures sistēmas funkcionēšana nodrošina ērtu, ekonomisku un veselīgu dzīves vidi. 
 
Siltās grīdas, radiatori, energoefektīvi apkures katli, siltuma sūkņi - dažādu siltuma sistēmu piedāvājums tirgū ir ļoti plašs, un neprofesionālim tajā ir viegli apjukt. Turklāt ēkas apkure ir sarežģīta inženiertehniska sistēma, kam nepieciešami precīzi aprēķini un kvalitatīvi paveikts montāžas darbs, ko vislabāk uzticēt zinošam meistaram.
 
Apkures sistēmu izvēli parasti nosaka vairāki faktori (pašas sistēmas iegādes un uzstādīšanas izmaksas, ekspluatācijas izmaksas, sniegto komfortu un sistēmas apkalpošanas ērtības). Tomēr realitātē visas prasības, kas no šiem faktoriem izriet un tiek izvirzītas apkures sistēmām, nav nemaz tik viegli sabalansēt.
 
Lai aukstajai sezonai tuvojoties, apkures sistēma nepieviltu, tā būtu kvalitatīva, ekonomiska, un Jūsu vajadzībām atbilstoša, aicinām izmantot mūsu kvalificēto un pieredzējušo meistaru pakalpojumus. 
 
Apkure     Apkure     Apkure
 
SIA „Climate Systems” palīdzēs atrast tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu!
 
 

© SIA Climate systems 2021